Kategorie: Wszystkie | gratisy i testowania | kuchnia | o dzieciach
RSS
czwartek, 17 października 2013

a na stronie everydayMe można zamówić bezpłatne próbki płynu do naczyń Fairy (który już zużyłam) i balsamu po goleniu Gillette

gillette

 

Płyn do naczyń bardzo fajnie się pieni i rzeczywiście wydaje się bardziej wydajny. Ma ciekawy zapach, który najpierw mi się nie spodobał, wydał mi się zbyt intensywny, ale po kilku minutach mycia naczyń uznałam, że właściwie to jest on bardzo przyjemny :)

Raczej nie mogę sobie pozwolić na krem za 350 zł, ale chętnie poczuję odrobinę luksusu, jaki daje stosowanie markowych kosmetyków. Skorzystałam więc z okazji i rozwiązałam quiz na stronie L'occitane (niestety, już nieaktualny), za co można było w drogerii odebrać porcję kremu Divine, wystarczającą na 7 dni. 4 saszetki już wykorzystałam.

Uważam, że warto wykorzystywać takie okazje :)

divine

Bezpłatną saszetkę z preparatem do impregnacji  można dostać po bezbłędnym rozwiązaniu WebQuizu na stronie nikwax (kliknij tu, aby zacząć grać).

Wymaga to trochę zaangażowania, ale w treści strony są zawarte odpowiedzi na wszystkie pytania, zresztą łatwo trafić w odpowiednie miejsce wybierając "podpowiedź" przy każdym pytaniu. Próbki można wygrać jeden raz na dwa miesiące, chyba że zaprosi się do gry trzy osoby. Dlatego też będę wdzięczna, jeśli przy rejestracji jako osobę polecającą podacie mój adres: aniasz79@o2.pl

Zdjęcia nie mam, bo saszetkę wykorzystałam od razu. Ale może się Nikwax nie obrazi, jak zdjęcie z ich strony tu zamieszczę. A w tym środku wyprałam dwie dżinsowe kurtki i woda po nich rzeczywiście spływa zamiast wsiąkać: mąż kiedyś wrócił z pracy i patrząc na kurtkę zdziwiłam się, że nie pada, skoro jeszcze chwilę temu lało jak z cebra. A on mi wtedy zwrócił uwagę, że twarz i włosy ma mokre, tylko kurtka nie namokła :)

nikwax

Mąż poszedł do pracy, dzieci śpią (choć chyba nie do końca, bo Młodszy coś się odzywa), to ja mam trochę czasu dla siebie. Zrobiłam sobie gorącą herbatę z cytryną i zasiadłam do komputera :)

Chętnie napiłabym się kawy, ale kawa, żeby smakowała, musi być z mlekiem. A mleka nie piję, bo Młody chyba źle na nie reaguje. Sucha skóra, jakieś wysypki. Ale nie wiem, czy to z powodu mleka, bo od tygodnia nie jadłam nic mlecznego, a całkiem dobrze nie jest. Jutro idziemy się szczepić to zapytam lekarki, co mam o tym wszystkim myśleć.

Miał być wpis bez żadnego próbkowania, ale jeśli już jestem w temacie suchej skóry...

W poszukiwaniu czegoś odpowiedniego dla wrażliwej skóry niemowlaka napisałam m.in. do DermaProfil prośbę o próbki dla dziecka. Bardzo szybko dostałam saszetki z emulsją do kąpieli i kremem CutisHelp Mimi.

CutisHelp Mimi

Próbki zużyłam od razu i byłam z nich tak zadowolona, że kupiłam w aptece te produkty (na zdjęciu). Odnoszę wrażenie, że rzeczywiście zostawiają na skórze warstwę osłaniającą, a Młody zareagował na nie lepiej, niż na poprzednio stosowane. Emulsji do kąpieli nie wlewam do wody, tylko biorę trochę na rękę i rozprowadzam po ciałku, dzięki czemu jest dużo bardziej oszczędna i wystarczy mi na dłużej. Staram się ją oszczędzać, bo tanie to te kosmetyki nie są...

środa, 16 października 2013

Listem poleconym przyszły próbki kosmetyków Cetaphil. Wg producenta są to bezpieczne, nieuczulające i dobrze nawilżające emolienty, polecane dla wszystkich, także dla dzieci i osób o bardzo wrażliwej skórze.

z konkursu

 

Żeby je dostać, musiałam zagrać w konkursie (aby też w nim wziąć udział, kliknij poniżej)

konkurs cetaphil

Konkurs nie jest łatwy, choć odpowiedzi na wszystkie pytania są dostępne na stronie. Co godzinę wygrywa osoba, która najwcześniej udzieli wszystkich poprawnych odpowiedzi. Czasem już w pół minuty jest po konkursie i trzeba czekać na kolejną godzinę.

Bardzo mi zależało na tych próbkach, bo moje dzieciątko źle reaguje na większość kosmetyków i jeszcze nie znalazłam dla niego idealnego. Więc korzystam z okazji, żeby bez dużych nakładów (bo emolienty ogólnie strasznie drogie są...) próbować nowych rzeczy.

Dlatego chyba pół dnia na nie polowałam, w międzyczasie uznałam, że to niemożliwe żeby ktoś był jeszcze szybszy, skoro ja zmieściłam się z minucie i wysłałam maila z pretensjami :) Ale chyba niesłusznie, bo w końcu wygrałam i ja :)

Taką oto "suwenirę" przyniósł mi dziś listonosz. Za udział w jakimś losowaniu, nie pamiętam już, jakim. Teraz bardziej będę uważać na to, gdzie co robię, żeby móc z Wami się podzielić zdobyczami ;)

to dostałam

 

Gdzie jeszcze można dostawać produkty, a płacić jedynie przez wystawienie im recenzji:

polecam zwłaszcza TestMeToo

https://testmetoo.com/dolacz-do-nas/?token=ccf11bd05b761a5fe3a564373ee4f2dd

 

Niedawno zaczęli działalność, ale już 700 osób dostało produkty do testowania. Trzeba tylko wypełniać ankiety, jakie się od nich otrzymuje.

 

Podobnie działa rekomenduj.to. Też zaczynają, a pierwsze osoby już testują produkty!

http://rekomenduj.to/content/rejestracja/

Może zacznę od miejsc, gdzie prowadzone są akcje testowania najprzeróżniejszych produktów. Na przykład Streetcom, gdzie teraz testuję stronę do zamawiania jedzenia

www.foodpanda.pl

Polega to na tym, że dostałam 40% zniżki na jedzenie zamawiane przez ten portal z przeróżnych restauracji. Podaje się adres dostawy, a strona sama wyszukuje te, które dostarczają pod wskazany adres. Moi znajomi mogą otrzymać kupon na 25% zniżki. Może ktoś jest zainteresowany? Proszę w komentarzach zostawić adres e-mail lub wysłać do go mnie na adres a_sz1@gazeta.pl.

Jeśli ktoś sam chce zostać ekspertem - testerem, polecam zarejestrować się na stronie. Będę bardzo wdzięczna za wejście tam za pomocą poniższego linka:

https://ekspert.streetcom.pl/pl/secured/user/share-registration/ce71d2742c3de3f826ced906ef0e98cc

Agencja zajmuje się testowaniem różnych produktów. Tym razem dostałam tylko rabat, przeważnie rzeczy do testowania dostaje się zupełnie za darmo

To mój pierwszy blog, pierwszy wpis... Zobaczymy, co z tego wyjdzie :)
1 ... 21 , 22 , 23 , 24
 
Katalog-blogow.pl