Blog > Komentarze do wpisu

Zepter dla dzieci

Kolejna nowość od Zeptera (najbardziej znanego z produkcji garnków) to linia kosmetyków dla dzieci.

Śledząc polski profil Zeptera na facebooku, można "załapać" się na przeróżne akcje promocyjne. Tym razem 100 pierwszych osób miało szansę otrzymać kosmetyk z tej nowej linii. Ja dostałam piankę do mycia.

k

Pianka znajduje się w niewielkiej, 200 ml buteleczce z pompką.

h

 

Pianka okazała się bardziej żelem niż pianką - z pompki wyciska się na rękę gęsty, jasny żel, który dopiero po potarciu zmienia się w delikatną, białą piankę.

h

 

Żel jest bardzo wydajny i delikatny, naturalny. Zawiera wyciąg z fiołka trójbarwnego i nagietka, pachnie delikatnie ziołowo (mnie ten zapach kojarzy się ze słodką herbatką rumiankową) :)

W sumie -zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

Więcej o kosmetykach z linii Swiss Nature Baby firmy Zepter można dowiedzieć się z ich strony, na której zresztą można kupić wszystkie ich produkty.

 

Na tej stronie dowiedziałam się, że to co dostałam, nazwali tu "płynem do kąpieli". Co dziwi mnie o tyle, że po angielsku nazywa się to FOAM, a i jestem przekonana, że na polskiej naklejce na kartoniku przeczytałam "pianka". Ale już tego nie sprawdzę, bo kartonik przejęły dzieci i tak się nim zaopiekowały, że go już wyrzuciłam :) Ale to w sumie nieważne przecież: jak zwał tak zwał, najważniejsze, że dobrze myje i pielęgnuje :)

piątek, 05 września 2014, a_sz1
Masz pytanie lub sugestię? Pisz pod adres: aniasz79@o2.pl

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: , 109.95.204.*
2014/09/23 11:46:29
na kosmeland jest wiele informacji o tej linii razem z recenzjami :)
Katalog-blogow.pl