Blog > Komentarze do wpisu

URO-GINEintima

Kolejną kampanią STREETCOM, w której mam przyjemność brać udział, jest kampania URO-GINEintima.

h

Jest to kompleksowy program ochrony zdrowia intymnego, obejmujący zarówno układ moczowy jak i płciowy.

Linia URO-GINEintima podzielona jest na trzy kroki, odpowiednie do kolejnych stadiów dolegliwości:

Wykrywanie, działanie i utrzymanie.

k

Część UROintima obejmuje preparaty zwalczające występujące już zakażenie dróg moczowych (krok 2 – działanie): FuragiActive zawierający furaginę (lek dostępny bez recepty)

oraz ŻurawinActiv MAX, oparty na ekstrakcie z żurawiny, zawierający największą na polskim rynku dawkę proantocyjanidyn, a także ekstrakt z liści szałwii działający antyseptycznie oraz witaminę C, obniżającą pH moczu.

Do utrzymywania zdrowia dróg moczowych (krok 3 – utrzymanie) przeznaczony jest suplement diety ŻurawinActive, zawierający niższą niż w ŻurawinActiv MAX dawkę żurawiny, oraz wyciąg z liści szałwii i witaminę C, czyli związki mające wpływ na ogólną odporność organizmu.

GINEintima to także trzy kroki, pozwalające na zachowanie zdrowia intymnego kobiety.

Samodzielne wykrycie źródła dolegliwości (czyli krok 1 – wykrywanie) jest możliwe dzięki testowi pH, umożliwiającemu poznanie rodzaju zakażenia w przypadku występowania niepokojących objawów (pieczenie, swędzenie, upławy).

Niski odczyn wydzieliny z pochwy wskazuje na zakażenie grzybowe, wyższy – na bakteryjne, a przekraczający pH 4,7 – rzęsistkowe. W dwóch pierwszych przypadkach, można podjąć próbę samodzielnego leczenia się, za pomocą preparatów stanowiących krok 2 (działanie) linii GINEintima: tabletki dopochwowe ActiCand 30 i krem CloriActive przy zakażeniu grzybowym

lub żel dopochwowy VagiActive o działaniu antybakteryjnym, jeśli przeprowadzony test wykazał, że to bakterie są źródłem problemu.

(W przypadku podejrzenia rzęsistkowicy należy niezwłocznie udać się do lekarza!)

Po wyleczeniu, w celu zachowania zdrowia intymnego, do codziennej higieny polecany jest żel ActiveProtection: delikatnie myjący, łagodzący podrażnienia i chroniący przed infekcjami.

 j

W skład mojej paczki ambasadorskiej weszły ulotki dotyczące linii URO-GINEintima, zawierające testy do samodzielnego badania pH.

k

Można je stosować nie tylko w przypadku wystąpienia infekcji, ale także profilaktycznie, aby wcześnie wykryć początki zakażenia – co pozwala do niego nie dopuścić.

Test pH może też być użyty do innego celu (choć producenci nic o tym nie wspominają). A mianowicie przy jego użyciu panie w końcowym etapie ciąży mogą się uspokoić, sprawdzając czy wilgoć pojawiająca się na bieliźnie to fizjologiczna wydzielina albo odrobina moczu, „wyciśnięta” z pęcherza przez wiercące się dziecko, czy początki odpływania wód płodowych – które mają odczyn zasadowy.

Wykonanie testu nie stanowi żadnego problemu, tak samo odczytanie wyniku poprzez porównanie ze skalą barwną umieszczoną na ulotce. Wszystkie informacje są dokładnie przedstawione na ulotce dołączonej do każdego testu.

h

(test widoczny na zdjęciu wykorzystałam niezgodnie z przeznaczeniem – potraktowałam go mlekiem, którego odczyn jest zasadowy - stąd kolor niebieski)

k

W paczce ambasadorki znalazł się UROintima ŻurawinActive, pozwalający utrzymać zdrowie dróg moczowych.

(Ja ostatnio na szczęście mam z tym spokój, ale w czasach bardziej "terenowych", gdy nie sposób było mi się ustrzec od chłodu i deszczu, niestety, zapalenia dróg moczowych nie były mi obce, a wtedy zawsze pamiętałam właśnie o preparatach żurawiną)

oraz żel GINEintima ActiveProtection.

h

Żel bardzo mi się spodobał: w małej, poręcznej buteleczce. Co prawda ogólnie wygodniejsze są środki w butelkach z pompką,  które zajmują jednak więcej miejsca. Co ważne, żel bardzo łatwo się otwiera, nawet mokrymi dłońmi. Świetnie się pieni, tym samym jest bardzo wydajny. A równocześnie łatwo się spłukuje.
Słowem, które moim zdaniem najlepiej opisuje ten żel jest DELIKATNOŚĆ: delikatny zapach, delikatny w działaniu.

Polecam!

Więcej i dokładniej o linii produktów można poczytać na stronie www.mojaintima.pl

Natomiast jeśli ktoś zainteresował się Streetcom i chciałby sam uczestniczyć w kampaniach, pozwalających na darmowe testowanie przez siebie i swoich znajomych przeróżnych produktów, wystarczy się zarejestrować, klikając poniższy link:

g

poniedziałek, 01 września 2014, a_sz1
Masz pytanie lub sugestię? Pisz pod adres: aniasz79@o2.pl

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Katalog-blogow.pl