Blog > Komentarze do wpisu

Traveller Hippo

Traveller Hippo od OKT Kids dotarł do mnie już jakiś czas temu, ale niesprzyjająca pogoda, a także różne komplikacje sprawiły, że najpierw trafił na półkę – bo nie byliśmy w stanie zorganizować żadnej wycieczki.

k

Ale w ostatni wakacyjny weekend wreszcie udało się nam pojechać z dziećmi do babci i nareszcie była okazja wypróbować go „w terenie”.

l

l

Jego duża pojemność pozwoliła mi wygodnie spakować do niego całe jedzenie, jakie potrzebowałam na weekend dla synka – jest alergikiem i na wszelki wypadek zawsze mam przy sobie jedzenie przygotowane specjalnie dla niego.

W Travellerze bez problemu zmieściła się puszka z mlekiem modyfikowanym, butelka, słoiczki z jedzeniem, łyżeczki, kaszki, chrupki. Słowem – wszystko, co konieczne.

l

W sobotę wybraliśmy się na dłuższy spacer, a wtedy Traveller świetnie sprawdził się w roli koszyka piknikowego. Włożyłam do niego znów słoiczki z jedzeniem, soczki, ciasteczka. Jego wielkość pozwala na zabranie naprawdę wielu rzeczy. Wszystko pozostaje na swoim miejscu, łatwo jest wyjąć potrzebną rzecz bez grzebania na oślep (jak to czasem wygląda przy szukaniu czegoś w torbie). I co najważniejsze – nic nie jest pogniecione, pokruszone ani wysypane!

 

Traveller Hippo dzieli przestrzeń na kilka części, co ułatwia utrzymywanie się wszystkiego na swoim miejscu. Nakładana półka w środkowej części znajduje się dalej od dna, więc to w tym miejscu można zmieścić np. puszkę z mlekiem dla dziecka.

k

Półeczka pewnie trzyma się na ściankach, zabezpieczając zawartość przed zgnieceniem. Wygodna rączka i wydzielenie komórek na półce podnosi jej funkcjonalność.

k

Nie jestem pewna, czy zamykanie na prostą zaczepkę stanowi wystarczające zabezpieczenie przed otworzeniem się pudełka i wysypaniem się zawartości – choć ja wiele razy już je otwierałam i zamykałam, a potem po prostu łapałam za uchwyt i taki wypadek mi się nie zdarzył. Elastyczna, chowająca się w wieku rączka oszczędza miejsce np. w bagażniku samochodu i pozwala na wygodne układanie na Travellerze innych (oczywiście, niezbyt ciężkich) rzeczy.

Przejrzyste ścianki pudełka pozwalają bez otwierania ocenić, czy szukany przedmiot jest w nim, czy też trzeba go szukać gdzie indziej.

h

Co ważne, pudełko od OKT jest też bardzo estetyczne, w delikatnych, przyjemnych barwach. Córeczce zwłaszcza spodobał się latawiec, zwłaszcza że teraz ma etap fascynacji latawcami, które puszcza jej tata.

Tym samym pojedynek

Traveller Hippo : torba

zostaje u nas jednogłośnie rozstrzygnięty na korzyść Travellera!poniedziałek, 01 września 2014, a_sz1
Masz pytanie lub sugestię? Pisz pod adres: aniasz79@o2.pl

Polecane wpisy

  • Perlux dla wrażliwców

    A pozostając w temacie pereł Perlux, to testowałam też wersję dla wrażliwców, czyli hipoalergiczny Perlux baby . I nim jestem wprost zachwycona! Sprawia wraże

  • Perły Perlux

    Znacie Perlux ? Ja mam przyjemność testować go dzięki Streetcom (aby się zarejestrować i też mieć możliwość darmowego testowania produktów, wystarczy kliknąć t

  • Pampers Pants? Tak!

    Dobrze być w trnd , zwłaszcza, jeśli ma się dzieci :) Dzięki trnd udało mi się przetestować nowe pieluszki Pampers Pants - a właściwie pieluchomajtki, nie zapi

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Katalog-blogow.pl